Forum gildii Angels of Dead

Forum gildii Angels of Dead


#1 2009-01-09 13:56:47

haart

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-06
Punktów :   

ally

czy wy tez uwazacie ze alyy to jednym slowem po..bancy???
dzis rano sobie q robie bije moba a raczej on mnie i mam malo hp. w koncu go ubilem i chce sie uleczyc a tu z nienacka trah ally mnie wally a ja 1500/5500hp i jak ja tu mam sobie dac rade? nic to olewam i daje sie ubic lece po resa i sie resam a tu znowu bah ally mnie wally no ale tera po resie mam z polowe hp to i ja go walle a ze ma 2lvl wyzej to znow nie dalem rady. a nie musze chyba mowic ze juz honoru za mnie nie dostanie to pytam po kiego grzyba ten mosiek mnie wnerwia. jeszcze jedna proba resam sie i nie ma ally wiec mysle ok jest git i lece dalej q robic patrze a tu ally se siedzi ma cale hp to go wale w morde i walka... wygrywam bo to jakas ciota po walce go osryw.. i tyle nie czaje sie na niego jak on na mnie a zemsta byla slodka wiec ciesze morde jak glupi hehe lol itp:-)
gram dalej a tu za jakis czas powtorka ze zdazenia bije moba a tu jakis ally znowu mnie wally ale juz inny tym razem o 1lvl wyzszy to i ja go wale i ....  niestety go nie ubile i sie wku...lem i tak wowa na obecna chwile skonczylem.



troche dlugi ten post ale nic tam a chce zebyscie i wy sie podzielili swoimi doswiadczeniami z ally poje..mi

Offline

 

#2 2009-01-09 14:51:14

Arandel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-24
Punktów :   

Re: ally

Sytuacje miałem dokładnie taką samą. Przypływam sobie to BB zabił mnie hunter 4 lvl wyższy, res znowu o samo, res znowu. Zresztą w SV to jest nagminne, że leją cię 2 na jednego. Za to wczoraj jakiś kretyn na 34 zaatakował mnie na 40 maga na 34 i 2 pala na 32:/. I tak próbował nas zabić z 4 razy:p Ale spotkałem też kilku, którzy mimo dużo wyższego lvl mnie nie atakowali tylko przyjaźnie machali. Więc to nei tak, że wszyscy są tam tacy zjebani.


Za horde, za horde, widzisz ally obij mu morde.
A żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chcę.

Offline

 

#3 2009-01-09 22:12:18

Detox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Punktów :   

Re: ally

ally to jedne wielkie sukin... jakby nie patrzec ...


Detox 70lvl
Warlock
Pozdro dla tych Prawdziwych ;'c

Offline

 

#4 2009-01-10 21:49:51

Ghost

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-23
Punktów :   

Re: ally

to skoro sie żalimy:P

Bije sobie na 24lvl w hilsbrad jestem zaraz po resie podbiega draenej na 35 i ciach na 2hity

Offline

 

#5 2009-01-11 18:10:18

malygilu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-24
Punktów :   
WWW

Re: ally

mnie na statku z BB do ratchet druid 70 na 2 hity:( Najlepsze jest to ze on dal release spirit a ja poplynalem do ratchet i mnie resnelo

Offline

 

#6 2009-01-12 20:41:04

Detox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Punktów :   

Re: ally

A ja kur... jestem spbie w ogri ale to jak juz mialem 70 lv ide z kuzynem na inste a tu bach rogue kuzyna na buta 70 lv oczywiscie ten rogal mial xDDD



Jak co to ja go ubilem ^^ ale nie wiem czemu na mnie sie nie rzucil tylko na 34 lv ...

noooby=allyy !!!!


Detox 70lvl
Warlock
Pozdro dla tych Prawdziwych ;'c

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uwmeti.pun.pl www.sach.pun.pl www.wsk.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.magicland.pun.pl